שעורים פרטיים באנגלית לילדים

עם טוטוריה, ילדיכם יוכלו לשפר את אוצר המילים והשיחה באנגלית, פתרון שיעורי בית או הכנה למבחן.

והכל, דרך הסמראטפון!

שיעור של 10 דקות או יותר, המועבר על ידי מגוון מורים, דוברי אנגלית כשפת אם, בהתאמה אישית ובאווירה כיפית, מקצועית וצעירה. לימוד אנגלית לא היה יכול להיות טוב יותר.

למה טוטוריה?

יחס אישי

שעורים פרטיים אחד על אחד עם המורים הטובים ביותר

זמינות

למידה על נושא שבחרתם, פתרון שיעורי בית והכנה למבחן ישירות בסמארטפון בכל מקום ובכל זמן

מעקב התקדמות

פלטפורמה המשלבת מורה פרטי ומערכת המנתחת, מודדת ומדווחת על התקדמות בזמן אמת

להצטיין באנגלית

מבוסס על שיטה מדעית מוכחת, המכוונת את ילדיכם לתוצאות הטובות ביותר

הורידו עכשיו את האפליקציה

זה הזמן לתת קפיצה משמעותית בלימודי האנגלית עם הפתרון הטכנולוגי-פדגוגי המעולה שלנו, שעורי אנגלית פרטיים ברמה אחרת, מותאמים ללמידה מהבית ושומרים את ההורה בעניינים כל הזמן, על ידי דו"חות של התקדמות הילד בכל שעור. עכשיו - שיעור נסיון חינם! תוכנית גמישה, החל מ-20 ש"ח ל-10 דקות שבועיות

איך זה עובד?
שליחת חומר לשיעור
שלחו לנו במערכת צ'ט בתוך האפליקציה. שיעורי בית, חומר הכנה למבחן או כל דבר אחר שתרצו ללמוד
המתנה קצרה
המערכת החכמה שלנו מכינה עבורכם את השיעור. כאשר הוא יהיה מוכן, תקבלו התראה לנייד
לימוד עם המורים שלנו
בטוטוריה תפגשו רק מורים דוברי אנגלית כשפת אם. השעורים אצלנו גמישים ונמשכים החל מ-10 דקות
תרגול
לאחר השיעור יש תרגולים עצמיים המממשים עקרונות הוראה מתקדמים

טוטוריה - תמחור מנוי

לנוחותכם מצורפת טבלאת מחירי המנויים שלנו. ההמנויים שלנו הם שבועיים, ללא שום התחייבות, וניתנים לביטול מיידי. השיעורים קצרים ויעילים - לא צריך לפנות שעה שלמה בשביל ללמוד.

שם מנוי כמות דקות מחיר שבועי
בסיסי
10
20
רגיל
30
60
מתקדם
80
150

שאלות ותשובות

הוראה
טכני
מנויים
מי הם המורים של טוטוריה?
המורים שלנו הם דוברי אנגלית כשפת אם, דוברים גם עברית ברמה בסיסית או יותר, שעברו את המיונים וההדרכה שלנו.
האם השיעורים הם בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך?
אין לנו קשר אל משרד החינוך, אך מכיוון שהשיעור מוכן על פי בקשת התלמידים והתוכן שהם מבקשים, הרי החומר הוא בדיוק החומר שנלמד בכיתה, כפי הניראה בהתאם לתוכנית הלימודים המאושרת ע"י משרד החינוך.
מה זה מיניקורס?
מיניקורס הוא מערך של שיעורים בנושא מסויים. לדוגמא – תלמיד שולח צילום של שיעורי הבית. על פי צילום זה, אנחנו מכינים מערך שיעורים על החומר שהוגש, ואותו אנו מגדירים כ-מיניקורס. כדי לעבור על כל החומר של המיניקורס, נדרשים מספר שיעורים, בהתאם להיקפו ובהתאם לקצב הלמידה האישי של כל תלמיד ותלמיד.
האם אפשר לקחת שיעורים ארוכים יותר מאשר 10 דקות?
בוודאי. דקה לפני תום השיעור, התלמיד בוחר האם להמשיך ל-10 דקות נוספות (בתנאי שגם המורה פנוי להמשך הלימוד, והמנוי מאפשר זאת). עם זאת, אנו לא ממליצים לקחת שיעורים ארוכים מידי, מכיוון שרמת הקשב של התלמיד יורדת. עדיף לקחת שלושה שיעורים של 20 דקות מאשר שיעור אחד של שעה. אנו מגבילים את אורך השיעור ל-40 דקות.
האם יש מורה קבוע?
לא. התלמיד לוקח את השיעור בזמן שנוח לו, ובוחר מתוך מאגר המורים הזמינים באותו הרגע.
אז אם אין מורה קבוע, איך שומרים על רצף ההוראה, ואיך זוכרים עד לאן התקדם התלמיד בחומר הנלמד?
זה היתרון של הטכנולוגיה של טוטוריה – המערכת החכמה שלנו היא זו שמנהלת את השיעור, זוכרת בדיוק מה למדנו, במה התלמיד שולט, ובמה מתקשה וזקוק לתרגול נוסף. המורים לא צריכים לזכור אילו מילים או חוקים דקדוקיים התלמיד יודע ואילו לא (משימה שאף בן-אנוש לא יכול לבצע בצורה טובה – יש אלפי מילים, חוקים, פעלים, צירופי מילים, ותלמידים רבים לכל מורה), ולא צריכים להתכונן לשיעור.
איך אני יכול לדעת מה הילד שלי למד ובמה הוא מתקשה?
לאחר השיעור, אנו שולחים אל ההורים דו"ח המסכם את ההתקדמות ואת ההצלחה בשיעור. בעתיד הקרוב נאפשר להורים גם לצפות בשיעורים, ע"י קוד גישה אישי ופרטי.
האם אפשר לתרגל ללא מורה?
בקרוב. החומר שנלמד בשיעורים עם המורים, נכנס אוטומטית אל מערכת התרגול העצמי. האפליקציה תזכיר לתלמידים כי יש חומר שעליהם "לרענן" באמצעות התרגול העצמי, כדי לוודא כי החומר הנלמד נקלט בצורה יסודית, ולטווח ארוך.
האם אפשר לערוך שיעור בזוגות או בקבוצות?
לא – זה מנוגד לשיטות הפדגוגיות שאנו מיישמים. המערכת לומדת כל תלמיד ותלמיד, מוודאת הפנמה של החומר, ויוצרת שיעורים ותרגולים מותאמים אישית. אם ילד מסוים בקבוצה עונה נכונה, הרי שמבחינת המערכת הוא הפנים את החומר, למרות ששאר הילדים טרם הגיעו אל רמת הידע הנדרשת.
מהן שעות הפעילות?
ניתן לבקש שיעור בכל יום ושעה. המערכת דוגמת את המורים הפנויים באותו הזמן, והם מוזמנים להציע שיעור לתלמיד. אנחנו מוודאים שיהיו מורים פעילים בין 9 בבוקר ל-12 בלילה בימי חול, עד כניסת השבת, והחל מצאת השבת. חלק מהמורים יכולים להיות פעילים גם מחוץ לשעות הללו. את הגשת הבקשות להכנת מיניקורס (מערך השיעור עפ"י החומר שהתלמיד שולח אלינו) ניתן להגיש בכל יום ושעה, אבל כותבי התוכן שלנו יטפלו בבקשות בימי חול, בין 11 בבוקר ל-8 בערב, ובימי שישי בין 12 ל-3 בצהריים. בהמשך, יורחבו שעות התמיכה.
מהם העקרונות הפדגוגיים של השיטה?
אנחנו מממשים עקרונות הוראה מוכחים, המקובלים כיעילים ביותר ללימוד שפה. מדובר בעקרונות המוכרים מזה שנים רבות, אך יש קושי בישומם ללא תוכנה מתאימה.
לקריאה נוספת:
Adaptive learning
Mastery learning
Spaced Repetition System (SRS)
באילו מכשירים ניתן להשתמש באפליקציה?
ניתן להשתמש בסמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד, מכשירי אייפון, ואייפד. אנו לא יכולים להתחייב לגבי תמיכה במכשירים ישנים עם גרסאות ישנות של מערכת ההפעלה. בעתיד נוסיף תמיכה גם בלמידה דרך דפדפן במחשב.
למה צריך לאפשר גישה למצלמה ולמיקרופון באפליקציה?
השיעורים הפרטיים שלנו כוללים ערוץ ווידאו בו המורה והתלמיד משוחחים, ולכן האפליקציה צריכה להפעיל את המצלמה והמיקרופון. חלק חשוב בלימוד כולל הגייה נכונה של המילים והמשפטים, וכן שיחה על החומר הנלמד. לא ניתן לעשות זאת ללא הרשאות גישה למיקרופון. התלמידים יכולים לשלוט האם להפעיל את המצלמה בצד שלהם, כך שאם לא ירצו שהמורים יראו אותם, הדבר יתאפשר. אנו ממליצים כן לאפשר את הצילום גם מצד התלמיד, כדי ליצור אווירה טובה יותר בשיעורים.
התלמיד לא רוצה שיראו אותו בזמן השיעור – מה עושים?
לפני תחילת השיעור, התלמיד בוחר האם להפעיל את המצלמה. אם התלמיד בוחר שלא להפעיל אותה, המורה יראה אייקון של תלמיד במקום את הווידאו של התלמיד. ניתן להפעיל ולכבות את הווידאו גם במהלך השיעור.
איזה מידע נשמר על התלמיד?
אנחנו מזהים את התלמיד על פי שם המשתמש שהוא בחר (אין חובה להכניס שם אמיתי) ומספר הטלפון. המערכת עוקבת אחר ההתקדמות האישית בלמידה, כדי ליצור תירגול אישי מותאם לכל תלמיד.
כיצד ניתן למחוק חשבון של תלמיד?
דרך האפליקציה יש אפשרות למחיקת החשבון, וכל היסטוריית הלמידה שלו תימחק.
מה עושים אם איכות הווידאו נמוכה, יש ריצודים, או עצירות של הווידאו בזמן השיעור?
כמו כל שירות של שיחות ווידאו (למשל זום או סקייפ), התלמיד (וגם המורה) חייבים להקפיד על חיבור אינטרנט יציב. כדאי לעבור לאזור בבית בו קליטת הוויפיי או הרשת הסלולרית חזקה. אין טעם להתחיל שיעור אם איכות חיבור האינטרנט ירודה. למורים יש אפשרות לאתחל את הווידאו באמצע השיעור, אם יש בעייה.
מהן ההמלצות לסביבת לימוד טובה ויעילה?
מומלץ מאוד להשתמש באוזניות עם מיקרופון, מהסוג שקיים אצל מרבית הילדים. זה יאפשר להם להיות מרוכזים יותר בשיעור, לשמוע את המורה טוב יותר, וגם יעזור למורים לשמוע את התלמידים. בנוסף, חייב להיות חיבור אינטרנט יציב כדי להבטיח איכות טובה של השיחה וגם של הווידאו. חשוב לקיים את השיעורים במקום שקט, בו גם התלמיד וגם המורה יכולים להתרכז במהלך השיעור.
איך עושים מנוי?
לאחר שיעור ניסיון, יש להירשם כמנויים כדי להמשיך ללמוד עם המורים. דרך האפליקציה, ההורים יכולים לבחור בסוג המנוי המתאים, להזין את פרטי ההתקשרות והחיוב, והמנוי יהיה בתוקף.
מי יוצר את המנוי?
את המנוי עושים ההורים. על ההורים להזין את פרטי כרטיס האשראי שלהם, וכתובת האימייל למשלוח החשבוניות.
איך מגינים על פרטי כרטיס האשראי?
פרטי האשראי לא מגיעים אלינו, וכמובן לא נשמרים על ידנו. אנחנו משתמשים בשירות התשלומים הנפוץ, Stripe, הדומה ל-PayPal, אך מאפשר גמישות רבה יותר בניהול המנויים. רמת האבטחה של Stripe היא הגבוהה ביותר.
איך מבטלים מנוי?
ניתן לבטל את המנוי, ע"י ההורים, דרך האפליקציה. דרך התפריט כנסו לאזור "הורים", בחרו את התוכנית, ולחצו "ביטול מנוי". לאחר הביטול, תבחינו ששורת "תכנית" נעלמה. במקביל, תתווסף שורת "יצירת מנוי" בתפריט הראשי. אין שום עמלת ביטול או חיובים אחרים הקשורים בביטול. הביטול הינו מיידי. לאחר ביטול המנוי, אין חיובים נוספים ולא ניתן יהיה לקחת שיעורים דרך האפליקציה.
מהם סוגי המנויים?
המנויים שלנו הם מנויים שבועיים. המנוי הבסיסי הוא של שיעור אחד בשבוע (שיעור בן 10 דקות). את השיעורים הילדים יכולים לקחת בכל מועד שנוח להם, בכפוף לזמינות המורים. במנוי הרגיל ניתן ללמוד 30 דקות בשבוע, ובמנוי המתקדם, 80 דקות בשבוע.
מה קורה אם רוצים ללמוד מעבר לכמות הדקות שבמנוי?
במקרה כזה, למשל לפני בחינה גדולה, יש צורך באישור נוסף של ההורים (אימייל), כדי ללמוד מעבר למכסת הדקות שבמנוי, והחיוב הוא לפי דקה, בדיוק במחיר היחסי של המנוי. למשל, מנוי של 30 דקות שבועיות בעלות 60 ש"ח, כלומר 2 ש"ח לדקה. אם התלמיד למד 15 דקות נוספות מעבר ל-30 הדקות שבמנוי, יהיה חיוב של 30 ש"ח נוספים מעבר ל-60 ש"ח של המנוי.
מה מחיר המנוי?
מנוי של 10 דקות בשבוע – 20 ש"ח לשבוע. מנוי של 30 דקות בשבוע – 60 ש"ח לשבוע. מנוי של 80 דקות בשבוע – 150 ש"ח בשבוע.
מה קורה אם שיעור מתנתק באמצע, מסיבה כלשהי, בנוגע לחיוב?
אנו סופרים רק את הדקות שבהם התבצע שיעור. אם תלמיד החליט להפסיק שיעור או שהשיעור התנתק לאחר, למשל, 8 דקות, ולתלמיד יש מנוי של 30 דקות שבועיות, יוותרו עוד 22 דקות באותו השבוע. אם התלמיד לומד מעבר לכמות הדקות שבמנוי, לאחר אישור ההורים, החיוב הנוסף הוא לפי דקה, ולכן אם שיעור התנתק, הרי החיוב הנוסף הוא רק לפי הדקות הנוספות בפועל, שנוצלו.
איך אני יודע כמה זמן הילד שלי למד ומה החיוב?
לאחר כל שיעור, נשלח אימייל אל ההורה הרשום, ובו פירוט של המיניקורס, משך השיעור, והמורה שלימד. פעם בשבוע נשלחת קבלה לאחר חיוב כרטיס האשראי, בהתאם למנוי שאותו בחר ההורה.